pondelok 22. júna 2026

693. Week (22.6. - 28.6.2026)

Pondelok, a ja som ráno odbehol darovať krv. Potom doma som nevaril segedínsky a šli sme s Milankom ku lekárke. Po lekárke keď neprešlo sme odniesli do Eco stanice pár veci, potom mali sme čas na kde Marcel vydával auto ja pokosil trávu plus ešte aj susedovi som v predu prebehol s kosackou. Potom sme šli sa na večerať lebo začalo pršať a po skončení dažďa sme šli zase vonku a trošku sme porezali jeden strom plus očistili sme odkvapy. Hrôza aké špinavé boli ale máme to za sebou.

pondelok 15. júna 2026

692. Week (15.6. - 21.6.2026)

Pondelok sme po raňajkách šli do centra a potom na štadión. Trošku chaos mali tam, ale na miesto sme sa dostali cca 3 minútu pred výkopom. Štadión prekrásny kulisa ak bola tak abola ale sviatok futbalu pekný. Po zápase sme posedeli v meste a užívali sme si atmosféru svetového šampionátu. Na Airbnb sme došli okolo 21.00 dosť unavení ale spokojní.

V utorok po raňajkách smer Vancouver, ešte sme šli na suspension bridge, potom obed u známych, vrátili sme auto a na letisko smer Edmonton. Domov sme došli cca 22.00. super výlet za nami a mohli sme ísť spať.

Stredu sme si dali taký light day, bolo sme doma poobede sme šli vymeniť zámok na jeden rental, potom sme sa povozili po meste , trošku deadmoond som ukázal Marcelovi a musím aj ja skonštatovat že downtown je jedna hroza!

Štvrtok sme si oddýchli doobeda doma poobede sme šli do mali so waterparku, prvé veľké kúpanie pre malého. Veľmi dobrý deň bol.

Piatok sme sa pustili do podlahy, kde mi Marcelino pomahal a podlaha je položená. Ešte listy potrebujeme dať, čo si myslím že môže sa stihnúť ešte počas dovolenky. Poobede sme boli navštíviť Meme , jaj potešíla sa veľmi.

V sobotu sme šli na chatu, kde sme postačovalo, navaril som guláš a krásna sobota za nami! 

V nedeľu ráno sme sa Marcelinom zbehli do kostola a poobede sme všetci šli do outletu pri letisku, áno neviem ako a deň nám zbehol a o týžden idu domov a začínam byť samotár.