Pondelok, a ja som ráno odbehol darovať krv. Potom doma som nevaril segedínsky a šli sme s Milankom ku lekárke. Po lekárke keď neprešlo sme odniesli do Eco stanice pár veci, potom mali sme čas na kde Marcel vydával auto ja pokosil trávu plus ešte aj susedovi som v predu prebehol s kosackou. Potom sme šli sa na večerať lebo začalo pršať a po skončení dažďa sme šli zase vonku a trošku sme porezali jeden strom plus očistili sme odkvapy. Hrôza aké špinavé boli ale máme to za sebou.
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára